Mobilny serwis klimatyzacji samochodowej w Poznaniu

Oferujemy naprawę i kompleksową obsługę klimatyzacji w Poznaniu. Nasze usługi świadczymy w naszym warsztacie i oferujemy także mobilny serwis klimatyzacji. Obsługujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także maszyny budowlane, koparki oraz inne, które posiadają czynnik chłodniczy R134a.

Wyczekiwany urlop, przejażdżka lub wyjazd na zakupy, to latem nie lada wyzwanie. Na dworze gorąco, a w samochodzie jeszcze cieplej. Otworzenie okien i włączenie zimnego nawiewu często niewiele daje. Dlatego też wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez sprawnej klimatyzacji. Aby móc każdego dnia w pełni z niej korzystać, konieczny jest serwis klimatyzacji. Jednak nie każdy może pozwolić sobie na oddanie pojazdu do mechanika samochodowego. W dzisiejszych czasach wiele osób dojeżdża do pracy autem lub jest ono jednym z narzędzi w jego pracy. W takich przypadkach przyda się mobilny serwis klimatyzacji.  Fachowcy przyjadą do Twojego domu i na miejscu naprawią lub napełnią klimatyzację, abyś mógł cieszyć się komfortem podczas jazdy każdego dnia.

otwieranie okna niewiele daje? oferujemy kompleksową obsługę klimatyzacji

Kompleksowy mobilny serwis klimatyzacji samochodowej u klienta

Mobilna klimatyzacja w firmie Fast- Trans to wysokiej jakości usługi, które świadczą doświadczeni mechanicy samochodowi. Przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres i na miejscu profesjonalnie naprawią lub napełnią klimatyzację. Wymienią także filtr kabinowy, aby powstałe tam grzyby, pleśń i bakterie nie przedostały się do kabiny samochodu i nie zagrażały zdrowiu osób podróżujących pojazdem.

Oferujemy mobilny serwis klimatyzacji w zakresie:

  • odciągnięcia resztek zużytego oleju i starego czynnika;
  • wykonania próżni;
  • osuszenia układu;
  • napełnienia klimatyzacji czynnikiem chłodniczym R134a;
  • podania do układu kontrastu UV;
  • uzupełniania oleju w całym układzie;
  • test szczelności;
  • sprawdzenia poprawności działania układu;
  • wymiany filtra kabinowego.

Sprawdzamy szczelność układu klimatyzacji za pomocą metody hydrogen. Jest to niezawodny sposób na kontrolę szczelności oraz znalezienie źródła wycieku czynnika klimatyzacji.

wystarczy że wskaż adres na który ma przyjechać mobilny serwis klimatyzacji

Mobilny serwis klimatyzacji w aucie u klienta

Jeśli Twoja klimatyzacja hałasuje, słabo chłodzi lub nie działa wcale, a kierowca i pasażerowie czują nieprzyjemny zapach, to znak, że Twoja klimatyzacja wymaga naprawy. Jeśli chcesz skorzystać z usługi mobilnego serwisu klimatyzacji samochodowej zapraszamy do skorzystania  z naszej oferty. Zadzwoń do nas 600-960-987 i umów się na wizytę w wybranym przez Ciebie terminie.

Jeśli chcesz dokonać serwisu, naprawy lub wykonać odgrzybianie klimatyzacji, możesz skorzystać także z warsztatu samochodowego firmy Fast- Trans, który znajduje się na ulicy Karpackiej 10 w Poznaniu. 

warto pamiętać o odgrzybianiu i serwisie klimatyzacji

Jak ważny jest okresowy serwis klimatyzacji

Klimatyzacja powinna być odgrzybiana i serwisowana co najmniej raz w roku. Zapewni to prawidłowe działanie całego systemu i przedłuży żywotność wszystkich urządzeń. Dzięki regularnemu serwisowaniu klimatyzacji zagwarantujesz sobie poprawę jakości powietrza oraz lepsze samopoczucie podczas prowadzenia auta. Dodatkowo zwiększy się wydajność wszystkich urządzeń i znacznie obniża się zużycie energii elektrycznej.

Źle serwisowana klimatyzacja może doprowadzić do infekcji dróg oddechowych, występowania alergii, złego samopoczucia oraz tworzenia się nowych siedlisk bakterii, grzybów i pleśni. Mamy w ofercie profesjonalne i dokładne odgrzybianie auta, co daje Ci gwarancję komfortowej podróży. Zadbaj o swoje zdrowie i

Ozonowanie dla zdrowia

Ozonowanie polega na dezynfekcji wnętrza za pomocą cząsteczek ozonu w wysokim stężeniu. Ma on silne właściwości utleniające, które usuwają wszystkie mikroorganizmy zagrażające zdrowiu lub życiu człowieka. Ozonowanie wywabia przykre zapachy, takie jak spalenizna czy dym papierosowy.

Ozonowanie samochodu

Przestrzeganie zasad higieny w każdym samochodzie powinno być jednym z priorytetów dla każdego kierowcy. Oprócz sprawnego układu hamulcowego, wydechowego, rozrządu silnika, chłodzenia czy zawieszenia, ważne jest, aby auto było również czyste. Powietrze wydobywające się z wywiewu samochodu powinno być świeże oraz pozbawione grzybów, pleśni i drobnoustrojów.

Jako mobilny serwis klimatyzacji wykonujemy także ozonowanie pojazdu. Mamy konieczny do tego ozonator, który generuje ozon. Podłączamy urządzenie do prądu i umieszczamy bezpośrednio w kabinie samochodu lub za pomocą rury doprowadzamy ozon do wnętrza pojazdu. Dodatkowo oferujemy także ozonowanie klimatyzacji, co pozwala usunąć z niej wszystkie bakterie.

Mobilny serwis klimatyzacji samochodowej- wszędzie tam gdzie potrzebujesz!

Szeroki zakres usług związanych z klimatyzacją samochodową i nie tylko. Holowanie, drobne naprawy, awaryjne otwieranie i uruchamianie pojazdu, dowóz paliwa. Zadzwoń do Fast- Trans 600 960 987 i skorzystaj z oferty. Jesteśmy dostępni na terenie Poznania i okolicznych miejscowości.