Wyciąganie aut z rowów

Nasze drogi i ich nawierzchnia pozostawiają wiele do życzenia, stając się przyczyna niejednej przykrej sytuacji. Mokra nawierzchnia, źle odśnieżona jezdnia, awaryjne hamowanie, poślizg – to przyczyny wielu sytuacji, których zakończeniem może być … auto w rowie, zaspie śnieżnej. Często też, mimo, że auto nadaje się do dalszej jazdy, odpala bez problemu, to bez pomocy samo z tej pułapki nie wyjedzie. Wyciąganie auta z rowu to nasza codzienność, nasze holowniki są zawsze gotowe do wyruszenia na trasę, by udzielić tego typu pomocy. Wyciąganie aut z rowów wiąże się z możliwością ich dalszego uszkodzenia, dlatego ważne, by takiej pomocy udzielali doświadczeni ludzie i dobrze wyposażone holowniki.

Jeśli okaże się, że mimo wszystko auto jest uszkodzone i wymaga dalszych napraw, odwieziemy samochód pod wskazany adres w Poznaniu i na terenie całej Polski, lub do naszego warsztatu, gdzie wszelkie tego typu naprawy robimy błyskawicznie.

Przyjedziemy, wyciągniemy z rowu. Cena usługi ustalana jest indywidualnie, a na miejsce docieramy błyskawicznie, czas dojazdu od chwili wezwania to od 20 do 40 minut.

 

Dlaczego my:

  • Dojeżdżamy w błyskawicznym tempie
  • Mamy kilka pojazdów pomocy drogowej, więc nie czekasz, aż holownik skończy poprzednie zlecenie
  • Mamy kadrę doskonałych fachowców, mechaników i kierowców